۱۰:۳۸:۳۸ - یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
استاندار آذربایجان شرقی:
علم و دانشگاه در خدمت تولید و خلق ثروت برای کشور باشد
اسماعیل جبارزاده در بیست و دومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور با بیان اینکه فعالان اقتصادی سنگرنیشنان عرصه نبرد ایران و دشمنان هستند اظهار داشت: نقد و انتقادات فعالان اقتصادی به سیاست‌های اقتصادی دولت هدیه‌ای برای دولت است و ما همواره نیازمند این نقد و انتقادات هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: علم و دانشگاه باید در خدمت تولید و خلق ثروت گام بردارد.

اسماعیل جبارزاده  در بیست و دومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور با بیان اینکه فعالان اقتصادی سنگرنیشنان عرصه نبرد ایران و دشمنان هستند اظهار داشت: نقد و انتقادات فعالان اقتصادی به سیاست‌های اقتصادی دولت هدیه‌ای برای دولت است و ما همواره نیازمند این نقد و انتقادات هستیم.

وی افزود: امروز برجام نزد تولیدکنندگان معنای دیگری یافته و بر این اساس شاهد استقبال خوبی از سوی کشورهای اروپایی هستیم و برجام این زمینه را برای کشور محیا کرده است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه انتقادات فعالان اقتصادی در سیمنار استاندار‌ها در تهران بیان می‌شود، ادامه داد: هر موفقیتی که در جامعه شاهد هستیم بر پایه و اساس نقد و انتقادات است.

وی همچنین ادامه داد: دولت گوش شنوایی به انتقادات سرداران و سنگرنشینان اقتصاد برای اصلاح امور جامعه دارد.

جبارزاده در ادامه با بیان اینکه امروز قدرت ملت‌ها بر پایه علمی است که تولید ثروت می‌کند، تصریح کرد: امروز باید فارغ التحصیلان باید توان ایجاد شرکت‌ها را داشته باشند و علم و دانشگاه در خدمت تولید و خلق ثروت برای کشور باشد.

وی در ادامه افزود: اقتصاد بدون توجه به فناوری‌های روز دنیا امکان پذیر نخواهد بود و باید به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا تولید با بازار و تقاضای دنیا یکسان باشد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان اینکه امسال به ۴۹۶ واحد تولیدی تسهیلات سرمایه در گردش اعطا شده، ادامه داد: امسال در استان در هرماه ۱۰۳ هزار تن صادرات صورت گرفته که این رقم در مجموع ۹۲۸ هزار تن در ۹ ماه گذشته بوده که در مقایسه با سال گذشته ۱۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی از کشت فراسرزمینی به دلیل مشکل آب در سرزمین‌های دیگر همچون جمهوری آذربایجان خبر داد و گفت: نمایشگاه و فروشگاه‌های دایمی و موقت محصولات از جمله کاشی تبریز در کشورهای هدف صورت گرفته و در ادامه نیز چنین نمایشگاه‌هایی ایجاد می‌شود.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE