۰:۳۴:۲۵ - شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
روایتی از یک پدر خیر و مهربان
پاداش خداوند متعال در مقابل امورات خیر در جامعه
گزارش حاضراز پایگاه خبری اوجا تبریز به پاس قدردانی از پدران دلسوز وفداکار که با برداشتن گام های مفید و موثر در اجتماع مخصوصا انجام کارهای نیک ، فرزندان صالحی را برای خدمت گذاری به جامعه و مردم تربیت می کنند تقدیم می گردد .

 ماتقدموا لانفسکم من خیر تجدوه عند الله

و بدانید آنچه را از کارهای نیک برای خود از پیش می فرستید، نزد خدا به بهترین وجه و بزرگترین پاداش خواهید یافت. ( سوره مزمل آیه ۲۰)

گزارش حاضراز پایگاه خبری اوجا تبریز به پاس قدردانی از پدران دلسوز وفداکار که با برداشتن گام های مفید و موثر در اجتماع مخصوصا انجام کارهای نیک ، فرزندان صالحی را برای خدمت گذاری به جامعه و مردم تربیت می کنند تقدیم می گردد . بی شک اثرات این کارهای نیک و خداپسند در جهت محرومیت زدایی و کمک و ایجاد رفاه و آسایش برای محرومین و اقشار مستضعف جامعه بی تاثیر در تحویل اولاد صالح و عالم در اجتماع نخواهد بود. و سند آن در مفهوم مصداقی آیه ۲۰ سوره مزمل به روشنی پیداست.

 در روزهای گذشته شاهد انتصاب یکی از بانوان فعال در عرصه علمی و دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بودیم. سرکار خانم دکتر سعیده ابراهیمی اصل برای کارآفرینان نخبه و مخترع و هم در عرصه علمی و جامعه دانشگاهی استان نامی آشناست. آقای حاج حسن ابراهیمی اصل پدر این بانوی نخبه و فعال، یکی از خیرین کشوراولین بیمارستان اهر را، هم زمان با تولد دخترش در شهرستان اهر ساخته که هم اکنون نیاز قسمتی از درمان مردم شهر تاریخی شهرستان اهر را در قلب ارسباران تامین می کند.

مردم شریف بخشایش وهریس حضورخانم دکتر ابراهیمی اصل به همراه پدرش وبرادارانش در بازسازی زلزله شهر اهررا به خاطر داشته و هیچوقت از یاد نخواهند برد. ازآثار بسیار ارزشمند این خانواده ی  خیر می توان ازاحداث مساجد ، کتابخانه و کارهای فرهنگی نام برد که همیشه نام این خانواده را در منطقه جاویدان نگه خواهد داشت.

آری ثمره و پاداش پدری خیر که در انجام امورات خیر منطقه و کمک به محرومین و اقشار مستضعف باشد جز این انتظار نخواهد بود که دختری در خور و شایسته تحویل جامعه داده شود و آنهم جز نعمت و پاسخ خداوند متعال نمی تواند باشد که ایه مذکور مصداق آن می باشد.

بدین سبب بود که انتصاب این بانوی علم و دانش به ریاست دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی اهر،همه اقشار جامعه منطقه و استان را خوشحال نمود.

ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی وتحقق اهداف بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برایشان مسئلت می داریم.

%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c%d9%85%db%8c-300x227

علیزاده / مدیر مسئول پایگاه خبری اوجا تبریز

 

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE