۱۷:۵۱:۲۵ - پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
مسئله «اقتصاد» مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌ مردم است
سعید شبستری ظهر امروز در جلسه شورای اداری و اقتصادمقاومتی شهرستان اسکو با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج، آن را متعلق به همه اقشار مختلف مردم و زاییده انقلاب دانست و اظهارداشت: نقش بسیج در حفظ استقلال ملی، درحفظ غرور ملی و افتخارات ملی و در تأمین منافع ملی بسیار مؤثر و برجسته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توسعه شهرستان‌ها ابتدا باید از روستاها آغازشده وهرخانه روستا بایدبه کارگاه تبدیل شده ودهیاران نیز باید از ظرفیت‌های قانونی  خود نهایت استفاده را ببرند.

سعید شبستری  ظهر امروز در جلسه شورای اداری و اقتصادمقاومتی شهرستان اسکو با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج، آن را متعلق به همه اقشار مختلف مردم و زاییده انقلاب دانست و اظهارداشت: نقش بسیج در حفظ استقلال ملی، درحفظ غرور ملی و افتخارات ملی و در تأمین منافع ملی بسیار مؤثر و برجسته است.

وی افزود: تمام مدیران دستگاه‌ها و کارکنان ادارات باید در خدمت‌گزاری به مردم پای کار باشند که متأسفانه در برخی ادارات کارشناسان  آن اداره  در روند امور مردم گره تولید می‌کنند. انتظار داریم مشکلات اینچنینی حل شود چراکه قوانین برای تسهیل امور مردم است و باید به این سمت حرکت کنیم که با کدام راهکار قانونی می‌توانیم گرهی از مشکلات مردم را باز کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه دهیاران باید به موضوعات مختلف در سطح روستاها برای تحقق اقتصاد مقاومتی به‌صورت جدی وارد میدان شوند؛ تصریح کرد: توسعه شهرستان‌ها ابتدا باید از روستاها آغازشده وهرخانه روستا بایدبه کارگاه تبدیل شده ودهیاران نیز باید از ظرفیت‌های قانونی  خود نهایت استفاده را ببرند.

شبستری با اشاره به اینکه عملکردشهرستان اسکو درحوزه اقتصادمقاومتی قابل قبول و رضایت بخش است خاطرنشان کرد: همه ما برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تلاش و در این سمت حرکت می‌کنیم  وباید برای تحقق این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد از جمله موضوعاتی است که همه آحاد جامعه با آن سروکار دارند خاطرنشان کرد: اقتصاد جزو موضوعاتی است که مردم در همه نظرسنجی‌ها درباره آن سخن می‌گویند و از مهم‌ترین دغدغه‌ها و اصلی‌ترین مسائل همچنین اولویت‌های آحاد جامعه است.

وی محور اصلی اقتصادمقاومتی را مردمی بودن عنوان کرد و خاطرنشان کرد: اقتصادمقاومتی با حرف وبرگزاری جلسات  به جلو نمی‌رود وباید مردمی محور باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی پروژه نیست تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی نگاه و رویکرد است که باید درتمامی  اعمال رفتارهای اداری، سیاسی، اجتماعی و.. لحاظ کنیم.

شبستری درپایان شهرستان اسکو را قطب گردشگری، صنایع دستی، وکشاورزی عنوان کرد وافزود: شهرستان اسکو پتانسیل فوق‌العاده‌ای دراین زمینه‌ها دارد که امیدواریم مسئولین ذی‌ربط نهایت استفاده  ازاین امکانات را درراستای توسعه شهرستان بکار برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE