۲۳:۵۶:۱۷ - شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شهردار تبریز خبر داد:
ساخت سریال “فاتح سوسنگرد” شهید تجلایی به‌زودی آغاز می‌شود
نجفی شهردار تبریز گفت :پروژه فرهنگی سریال «فاتح سوسنگرد» را با نگاه محتوایی و ویژه مد نظر قرار داده که با حمایت شورای اسلامی شهر، نهایی شده و به زودی کلید زده می‌شود.

  صادق نجفی در این دیدار با خانواده شهید «تجلایی» با اشاره به مقام و منزلت والای شهیدان خاطرنشان کرد: بزرگمردان سال‌های دفاع مقدس، از هر گونه تجلیل و تقدیر دنیوی بی‌نیازند؛ بلکه این ما هستیم که باید با بزرگداشت شهدا و ایثارگران و تبیین جایگاه این عزیزان، مسیر حرکت خود را روشن کنیم.

وی با اشاره به نقش حماسه‌آفرین سردار شهید علی تجلایی، اضافه کرد: این سردار والامقام، علی‌رغم سن‌و‌سال کم در حساس‌ترین لحظه‌های وقایع سوسنگرد، با فرماندهی، مدیریت و شجاعت بی‌بدیل خود، یکی از فرازهای مهم سال‌های دفاع مقدس را ثبت و جاودانه کرد.

نجفی ادامه داد: در همین راستا شهرداری تبریز پروژه فرهنگی سریال «فاتح سوسنگرد» را با نگاه محتوایی و ویژه مد نظر قرار داده که با حمایت شورای اسلامی شهر، نهایی شده و به زودی کلید زده می‌شود.

وی اضافه کرد: محتوای سریال، روایتگر حماسه و ایثار ماندگار شهید تجلایی است و یکی از مستندات آن نیز قطعاً خانواده «علی آقا» خواهد بود.
شهردار تبریز با تقدیر از خانواده شهید تجلایی اظهار داشت: شان و شوکت خانواده عزیز شهدا و نقش فرهنگی این عزیزان، روایتی است که باید در جامعه و به خصوص در میان جوانان تبیین شود.

خانم عبدالعلی زاده، همسر سردار شهید علی تجلایی نیز در این دیدار با تقدیر از توجه ویژه شهردار تبریز به فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: هیچ قدمی برای معرفی شهیدان، بدون توجه و تائیدات غیبی ایشان میسر نیست؛ از این رو ساخت سریال «فاتح سوسنگرد» یک توفیق و افتخار مهم و ماندگار خواهد بود.

در پایان این دیدار، شهردار تبریز لوحی از عمارت شهرداری تبریز را تقدیم خانواده شهید کرد. سعید حاجی‌زاده و ایرج شهین‌باهر از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار حضور داشتند و با اهدای یادگاری‌هایی از خانواده شهید تقدیر کردند.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE