۱۵:۵۴:۴۱ - جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
فرمانده انتظامی خوزستان :
ظرفیت پارکینگ خودروهای شخصی در مرز چزابه تکمیل شد
فرمانده انتظامی خوزستان ضمن اشاره به تکمیل ظرفیت پارکینگ خودروهای شخصی زائران در مرز چزابه، گفت: زائران برای عزیمت به مرز از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند. سردار محمدرضا اسحاقی با اشاره به افزایش حجم تردد زائران به سمت پایانه مرزی شلمچه و چزابه بیان داشت: شاهد حضور سیل عظیم مردم عاشق در این دو […]

فرمانده انتظامی خوزستان ضمن اشاره به تکمیل ظرفیت پارکینگ خودروهای شخصی زائران در مرز چزابه، گفت: زائران برای عزیمت به مرز از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند.
سردار محمدرضا اسحاقی با اشاره به افزایش حجم تردد زائران به سمت پایانه مرزی شلمچه و چزابه بیان داشت: شاهد حضور سیل عظیم مردم عاشق در این دو پایانه مرزی هستیم و مسیر منتهی به این دو مرز پر حجم است.
وی افزود: تلاش همه مسئولان بر این است که زائران هیچ گونه دغدغه و مشکلی برای خروج از مرز نداشته باشند، که در همین راستا در مسیرهای منتهی به استان و دو مرز شلمچه و چزابه تمهیدات ترافیکی و انتظامی خاصی اتخاذ شده است.
سردار اسحاقی تصریح کرد: حضور افراد بدون گذرنامه و روادید باعث ایجاد ترافیک سنگین و مانع تردد زائران با مدارک و زواری که در حال برگشت به کشور هستند می شود.
فرمانده انتظامی خوزستان از زائران خواست؛ حتماً با وسیله نقلیه عمومی به مرز بیایند و از عزیمت با خودروی شخصی و به صورت انفرادی خودداری کنند تا بتوانیم به نحو بهتری پاسخگوی آنان باشیم .

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE