۱۲:۵۰:۱۶ - جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز عنوان کرد
جزئیات انفجار مهیب در میدان جهاد تبریز
حسن مطلبی با اشاره به اینکه انفجار بامداد امروز مربوط به نشت گاز بوده است، اظهار داشت: محل انفجار مرکز بهداشت واقع در میدان جهاد (نصف راه) تبریز است که منجر به تخریب کامل ساختمان یکی از واحدهای اداری این مرکز بهداشت شده است.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز جزئیات بیشتری از انفجار بامداد امروز تبریز در میدان جهاد که در اکثر نقاط تبریز شنیده شد را اعلام کرد.

حسن مطلبی  با اشاره به اینکه انفجار بامداد امروز مربوط به نشت گاز بوده است، اظهار داشت: محل انفجار مرکز بهداشت واقع در میدان جهاد (نصف راه) تبریز است که منجر به تخریب کامل ساختمان یکی از واحدهای اداری این مرکز بهداشت شده است.

وی با بیان اینکه این انفجار ساعت ۲:۳۳ بامداد امروز به وقوع پیوست، افزود: ساعت ۲:۳۷ تیم آتش‌نشانی به محل رسید و ساعت ۳:۱۱  پس از ایمن‌سازی محیط محل را ترک کردند.

بهرام قنادی افسر شیفت ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی تبریز هم به تسنیم گفت: ساختمان محل انفجار در مرکز بهداشت به ابعاد ۱۵*۶ متر، دو اتاق اداری و یک آبدارخانه داشت که به‌کلی تخریب‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه شیشه‌های اطراف این محل به شعاع ۲۰۰ متری تخریب شد، ابراز داشت: صدای این انفجار دربسیاری از نقاط شهر شنیده شد که موجب هراس و ترس مردم شده بود.

قنادی در پاسخ به علت اصلی انفجار خاطرنشان کرد: از صبح امروز تیم‌های کارشناسی در محل حادثه حاضر شده است تا علت اصلی را بررسی کنند ولی شواهد نشان از نشت گاز از اتصالات لوازم گازسوز است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE