۹:۲۰:۳۷ - پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
باحضور استاندار و جمعی ازنمایندگان مجلس:
هشت پروژه عمرانی و ریلی راه‌آهن آذربایجان شرقی افتتاح شد
هشت پروژه عمرانی و ریلی راه‌آهن آذربایجان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از نمایندگان مجلس افتتاح شد.

هشت پروژه عمرانی و ریلی راه‌آهن آذربایجان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.

ساختمان مرکزی اداره کل راه‌آهن آذربایجان با زیربنای ۲۵۶۰ متر مربع از جمله این پروژه‌ها بود که برای احداث آن ۲۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

ساختمان فنی سیر و حرکت با زیربنای ۷۲۰ متر مربع و اعتبار هفت میلیارد ریال، نمازخانه ایستگاه تبریز با زیربنای ۲۱۰ متر مربع و اعتبار دو میلیارد ریال و آشیانه جرثقیل‌های ریلی با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۷ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح‌شده بود.

همچنین چهار پروژه بازسازی ریلی شامل بازسازی بلاک عباسی- تبریز، بازسازی بلاک دیزه‌رود- عجب‌شیر، بازسازی خطوط مانوری و نوسازی خطوط یک و دو و سه ایستگاه تبریز جمعا با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است با افتتاح ساختمان مرکزی اداره کل راه‌آهن آذربایجان در ضلع شرقی ایستگاه تبریز و انتقال حوزه اداری و فنی از این ایستگاه، زمینه توسعه ایستگاه راه‌آهن تبریز فراهم شده و عملیات اجرایی این طرح به زودی آغاز می‌شود.

منبع خبر:

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE