۲۰:۱۶:۰۸ - جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
ظهر جمعه رخ داد:
زن تهرانی دست به قتل عام خانواده اش زد/ شوهر و ۲ کودک این زن کشته شدند
زن خشمگین با از دست دادن کنترل خود با چاقو به شوهر و ۳کودکش حمله کرد و پس از قتل عام فجیع می خواست خودکشی کند که زنده ماند. ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه امروز ۱۴ آبانماه ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در تماس اهالی شهرک آزادی در بلوار امام خمینی (ره) متوجه شدند که زن جوانی قصد […]

زن خشمگین با از دست دادن کنترل خود با چاقو به شوهر و ۳کودکش حمله کرد و پس از قتل عام فجیع می خواست خودکشی کند که زنده ماند.

ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه امروز ۱۴ آبانماه ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در تماس اهالی شهرک آزادی در بلوار امام خمینی (ره) متوجه شدند که زن جوانی قصد خودکشی از طبقه سوم ساختمانی را دارد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری و ماموران آتش نشانی برای نجات جان این زن جوان در محل حاضر شده و ماموران با کمک همسایه ها موفق به حضور درخانه زن جوان شدند.

تیم پلیسی و ماموران آتش نشانی با مشاوره و صحبت با زن جوان موفق شدند وی را از اقدام هولناکش جلوگیری کنند و ماموران زمانیکه وارد یکی از اتاق خواب های داخل خانه شدند با جسد پدر خانواده و ۲ کودک روبرو شدند و همزمان دخترکوچولویی که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد با دیدن ماموران درخواست کمک کرد که خیلی زود ماموران محیا ۱۰ ساله را به بیمارستان انتقال دادند و در ادامه تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ در محل جنایت حاضر شدند.

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم  با جسد پدر خانواده به نام محسن ۳۹ ساله که از ناحیه گردن و سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند و در کنار او پسر ۴ ساله به نام مازیار و خواهرش فاطمه ۱۰ ساله که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که زن جوان ابتدا با ضربات چاقو شوهرش را به قتل Murder رسانده و سپس به سراغ فاطمه و مازیار و در آخر محیا را هدف ضربات چاقو قرار داده است که در این جنایت خانوادگی محیا به بیمارستان منتقل شده است.

زن جوان نیز که در این جنایت اقدام به خودزنی با چاقو کرده بود نیز روانه بیمارستان شد و کارآگاهان برای افشای راز این جنایت به سراغ محیا کوچولو در بیمارستان رفتند.

محیا کوچولو به ماموران گفت: مادرم به خاطر اختلافات شدیدی که با پدرم داشت در یک لحظه با چاقو به پدرم حمله کرد و سپس ما را هدف ضربات چاقو قرار داد.

کاراگاهان در این مرحله به سراغ مادر خانواده که در یک لحظه دست به جنایت هولناکی زده بود رفتند اما به خاطر اینکه وی تحت درمان در بیمارستان قرار دارد موفق به بازجویی از وی نشدند.

بنا به این گزارش، سرهنگ مکرم، معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: تحقیقات در این راستا برای افشای انگیزه قتل خانوادگی در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

گزارش از : پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE