۱۷:۵۳:۳۵ - پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رئیس اتاق بازرگانی تبریز:
قانون مالیات ارزش افزوده امکان تولید رقابتی را از تولیدات داخلی گرفته‌ است
صمدحسن‌زاده در همایش اقتصاد مقاومتی گفت :قانون مالیات ارزش افزوده و تمام مسائلی که در افزایش قیمت تمام شده محصولات موثر هستند، امکان تولید رقابتی را از تولیدات داخلی گرفته‌اند.

صمدحسن‌زاده در همایش اقتصاد مقاومتی با موضوع پدافند غیرعامل اظهار داشت: پدافند غیرعامل یک جهاد کبیره است که باید در مقابل سیاست‌های نفوذی دشمن و شبیخون‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آنها بکار برده و با ترویج مفاهیم پدافندی از طریق آگاهی بخشی نسبت به نهادینه کردن آن اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه بهره‌مندی از تخصص صاحب‌نظران، ارتباط با مراکز علمی و بهره‌مندی از رسانه ملی و تشکل‌های مردمی می‌تواند اهداف پدافند غیرعامل را تحقق بخشد، افزود: کارآفرینی، کاهش بیکاری و آسیب‌های اجتماعی موجب افزایش وحدت و یکپارچگی ملت و تجلی اراده همگانی در تحقق اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌شود.

حسن‌زاده اذعان داشت: به دلیل مشکلات اقتصادی، در حوزه اجرای صحیح مقررات دچار مشکلاتی هستیم که باعث شده در استان بیکاری به یکی از معضلات بزرگ تبدیل شود و نیاز داریم توجه بیشتری نسبت به تامین امکانات مالی و مسائل نقدینگی صورت گرفته و استراتژی صحیحی برای صنعت کشور تدوین شود که در تمام زمینه‌ها کارساز بوده و جلوی ناهنجاری‌های اجتماعی را بگیرد.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با بیان اینکه حل مشکلات فراوری بخش صنعت و تولید در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بسیار موثر است، ادامه داد: قانون مالیات ارزش افزوده و تمام مسائلی که در افزایش قیمت تمام شده محصولات موثر هستند، امکان تولید رقابتی را از تولیدات داخلی گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی جامعه همت جمعی و ملی را می‌طلبد و نیازمند رفع قوانین دست و پاگیر است، ابراز داشت: با وجود فشارهای اقتصادی دشمن و تحریم‌های ظالمانه توانسته‌ایم در علم و فناوری و تکنولوژی موفقیت‌های بزرگی را کسب کنیم.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: به همت دکتر جبارزاده و سایر مسئولان، استان توانسته در بعضی مسائل امکانات خوبی فراهم کند به‌ویژه در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقی به عنوان پایلوت استان‌ها مطرح است.

این فعال اقتصادی اضافه کرد: در حوزه اقتصاد در اثر تلاش‌های ارزشمند مدیران صنعتی سال گذشته ۸ واحد نمونه ملی از میان واحدهای تولیدی استان بودند و امسال هم ۴ واحد ملی استان ما توانستند رتبه اول را با امتیازات بالا به خود اختصاص دهند که نشانگر توانمندی آذربایجان‌شرقی است.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز اشتغال فراگیر و بنیان‌های اقتصادی مقاوم را لازمه حفظ استقلال و اقتدار ملی دانست و گفت: کاهش بیکاری و آسیب‌های اجتماعی موجب افزایش وحدت ملت و تجلی اراده همگانی در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود.

منبع: تبریز بیدار

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE