۱۸:۱۸:۰۳ - چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
دستور وزیر بهداشت برای پیگیری حادثه
جزئیات مرگ همسر و مادر بزرگ دکتر معروف و خوش خط تبریزی که صدای شجریان تجویز می کرد + عکس دکتر
دو تن از اعضای خانواده علیرضا صلحی پزشک تبریزی جان باختند. بنا بر گزارشات احتمال مسمومیت این خانواده با غذای نذری وجود دارد.

بهنام نیکزاد از فعالان سیاسی تبریز و از دوستان این پزشک می‌گوید: ظاهرا فردی به درمانگاه دکتر صلحی مراجعه کرده و پس از پرسیدن تعداد اعضای خانواده دکتر برای ایشان غذای نذری برده است و به احتمال قوی فوت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی به علت خوردن غذای مسموم بوده است.

و ی ادامه داد: متاسفانه مادربزرگ و همسر دکتر صلحی فوت کرده‌اند و پدر و مادر ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تحت نظر هستند و  برادر ایشان نیز که پیش از این مرخص شده بود دوباره در بیمارستان بستری شده است.

دکتر علیرضا صلحی از فعالان سیاسی آذربایجان شرقی و عضو حزب اتحاد ملت بود که شهرتش به خاطر تجویز نسخه‌های خوش خط و توصیه به گوش دادن صدای شجریان به جای مصرف دارو است.

بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان جنایی تبریز تحقیقات ویژه ای برای حل معمای این واقعه تلخ آغاز کرده اند.

وزیر بهداشت در پیامی نوشت:

جناب آقای دکتر علیرضا صلحی، خبر درگذشت همسر گرامی و مادر بزرگ محترم‌تان در روز تاسوعای حسینی موجب تآثر و تالم شد.

جناب آقای دکتر صومی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نماینده اینجانب، پیگیری علت وقوع این حادثه را تا حصول نتیجه نهایی برعهده  خواهند داشت.

منبع:پایگاه خبری رکنا

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE