۲۳:۰۳:۱۷ - شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
بازدید و نشست جامعه اسلامی کارگران آذربایجان شرقی با مدیران مجتمع صنعتی چینی مقصود+عکس
بنا بر گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران آذربایجان شرقی ،جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی با هدف ترویج و توسعه علم نانو در صنعت استان به همراه سایر تشکلات کارآفرینی با هدف بهره گیری از تکنولوژی و علوم نوین در قرن حاضر در حوزه تولید و صنعت و در نتیجه توسعه اشتغال در استان و همچنین جذب سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در استان ،بازدید و دیداری از مجتمع صنعتی چینی مقصود مشهد برگزار نمود.

امروزه ،  نانو تکنولوژی توانمندی تولید مواد ، ابزارها وسیستمهای جدید با خواص برتر در مقیاس یک تا یکصدم نانومتر(یک میلیاردم متر ) می باشد که دردهه گذشته این حوزه چند رشته ای توانسته است جایگاه ویژه ای را در بخش تحقیقات وصنعت در زمینه های مختلف علوم مهندسی وپزشکی به خود اختصاص دهد. نانو فناوری در قرن بیست ویکم، شاخه ای استراتژیک از علوم ومهندسی خواهد بود که فناوریهای مورد استفاده کنونی در ساخت وتولید بسیاری از محصولات را در شاخه های مختلف ازنو پی ریزی خواهد کرد ودر تمام زوایا وبخشهای مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ،نظامی و… نفوذ وزندگی انسان را بطور گسترده تحت الشعاع قرار خواهد داد چراکه علم به مقیاس نانو افق فردا را ترسیم خواهد کرد .

بنا بر گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران آذربایجان شرقی ،جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی با هدف ترویج و توسعه این علم در صنعت استان به همراه سایر تشکلات کارآفرینی با هدف بهره گیری از تکنولوژی و علوم نوین در قرن حاضر در حوزه تولید و صنعت و در نتیجه توسعه اشتغال در استان و همچنین جذب سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در استان ،بازدید و دیداری از مجتمع صنعتی چینی مقصود مشهد برگزار نمود، در حاشیه این دیدار و بازدید ،جلسه ای با حضور جعفری ،دبیر جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی به همراه خانم دکتر ابراهیمی اصل عضو شورای مرکزی و معاونت امور بانوان جامعه اسلامی کارگران و مهندس ایمانی رئیس مجتمع صنعتی چینی مقصود برگزار گردید.

در این جلسه مهندس ایمانی رئیس مجتمع صنعتی چینی مقصود با استقبال از این بازدید با اشاره به اهمیت توسعه سرمایه گذاری در این صنایع درسایر استانها عنوان نمود: در صورت فراهم شدن زمینه های لازم از طرف مسئولین استان آذربایجان شرقی ، آمادگی لازم برای  سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال این صنعت در استان صنعتی آذربایجان شرقی را داریم.

دبیر جامعه اسلامی کارگران آذربایجان شرقی با ذکر ظرفیت و پتانسیل لازم در استان آذربایجان شرقی ، قول مساعد در ایجاد زمینه لازم را دادند و گفتند: سعی می کنیم با هماهنگی های لازم با دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی و همکاری و مساعدت های ستیر مسئولین استانی بتوانیم در جهت ایجاد این سرمایه گذاری در استانمان، گام های مثبت و اساسی برداریم.

در ادامه جلسه خانم دکتر ابراهیمی اصل با بر شمردن جایگاه ویژه علم نانو در صنعت و اشاره به راه کارهای علمی وعملی ، ضمن اشاره به توان علمی و ظرفیت های موجود در کارخانه چینی مقصود اعلام نمودند: ظرفیت علمی و تحقیقات  چینی مقصود نشانگر هوشمندی مدیران، مهندسین و کارگران ، بویژه مدیریت عالی این مجموعه می باشد. امیدواریم با تعامل دو طرفه با استفاده از علم نانو در این کارخانه موجبات پیشرفت قابل توجهی را فراهم نموده و شاهد استفاده و توسعه علم نانو درتولید محصولات صنعت چینی مقصود باشیم.

photo_2016-10-01_22-51-44   photo_2016-10-01_22-51-19       photo_2016-10-01_22-51-32

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE