۱۴:۳۴:۰۴ - یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
در کمتر از یک روز مانده به برگزاری همه‌پرسی؛
وزارت امور داخلی آذربایجان در آستانه برگزاری رفراندم به منظور تأمین امنیت روند انتخابات از اجرای تدابیر امنیتی درشهر های مختلف خبر داده است.
در کمتر از ۲۴ ساعت باقی مانده به برگزاری رفراندم برای تغییر در قانون اساسی دولت الهام علی اف، وزارت کشور در جمهوری آذربایجان اجرای تدابیر هرچه بیشتر تدابیر امنیتی برای برگزاری این انتخابات را اعلام کرده است.

در کمتر از ۲۴ ساعت باقی مانده به برگزاری رفراندم برای تغییر در قانون اساسی دولت الهام علی اف،  وزارت کشور در جمهوری آذربایجان اجرای تدابیر هرچه بیشتر امنیتی برای برگزاری هرچه بهتر این انتخابات را اعلام کرده است.

در همین اساس، جواداف مسئول بخش اورژانس وزارت بهداشت این کشور نیز اذعان داشته است: کارمندان و نیروهای بخش اورژانس در روز انتخابات در نقاط مختلف شهرها در حال آماده باش خواهند بود.گفتنی است، نمایندگان ناظر بر انتخابات از مجمع پارلمانی شورای اروپا عصر روز گذشته با الهام علی اف نیز دیدار کرده‌اند.

خاطر نشان می‌کنیم؛ مهلت تبلیغات انتخاباتی از ساعت ۸ صبح امروز به وقت محلی پایان یافته و تمامی بخش ها و ادارات دولتی جمهوری آذربایجان برای برگزاری همه پرسی روز دوشنبه آماده می‌شوند.

منبع : خبربرگزاری آناج

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE