۱۴:۲۵:۰۳ - یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:
۳۲ پروژه رفاهی، آموزشی و فرهنگی همزمان با بازگشایی مدارس در آذربایجان شرقی افتتاح شد
 جعفر پاشایی  در آیین بازگشایی مدارس که هنرستان اکبریه تبریز برگزار شد با اشاره به افتتاح ۳۲ پروژه رفاهی، آموزشی و فرهنگی در استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی پروژه‌های استان این است که تمام هزینه‌ها از آورده خود اداره‌کل و مشارکت خیرین به بهره‌برداری رسیده است. وی در خصوص بازگشایی مدارس افزود: شروع […]

 جعفر پاشایی  در آیین بازگشایی مدارس که هنرستان اکبریه تبریز برگزار شد با اشاره به افتتاح ۳۲ پروژه رفاهی، آموزشی و فرهنگی در استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی پروژه‌های استان این است که تمام هزینه‌ها از آورده خود اداره‌کل و مشارکت خیرین به بهره‌برداری رسیده است.

وی در خصوص بازگشایی مدارس افزود: شروع مهر و بازگشایی مدارس، شروع رویشی دوباره و شروع شگفتن علم و ایمان و دانایی است که امروز ماحصل سه ماه تلاش شبانه‌روزی همکاران آموزش و پرورش استان به بار نشست.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: همکاران نواحی و مناطق با تمهیدات انجام شده به حضور بی‌دغدغه دانش‌آموزان در کلاس‌های درس اهمیت ویژه‌ای داده‌اند به طوری که درهای مدارس به روی ۷۰۰ هزار دانش آموز ثبت نام شده، باز شده‌اند.

وی ادامه داد: امروز ۸ هزار مدرسه با حضور ۵۰ هزار فرهنگی شاغل در مدارس مشغول تدریس به دانش آموزان هستند.

پاشایی به اقدامات آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: انجام سنجش سلامت، اقدامات برای تجهیز سیستم گرمایش و افتتاح ۳۲ پروژه رفاهی، آموزشی و فرهنگی از جمله این اقدامات است به طوری که با افتتاح این پروژه‌ها بیش از ۳۰۰ کلاس درس به سیستم آموزشی استان اضافه شده است.

وی خاطرنشان کرد: رونمایی از پروژه ملی و بازگشایی مدارس با رویکرد تأمین آرامش خاطر دانش‌آموزان برای ارتقای انگیزه تحصیل، تکریم منزلت معلمان برای ارتقای انگیزه تدریس و تکثیر و رضایتمندی اولیا برای ارتقای انگیزه مشارکت در آموزش و پرورش برگزار شد.

همزمان با برگزاری این همایش چندین پروژه در شهرستان‌های استان به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE