۱۳:۴۸:۵۷ - یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
استاندار آذربایجان شرقی:
مردم با ارائه آمار صحیح، مسئولان را در برنامه‌ریزی دقیق برای آینده کشور کمک کنند.
اسماعیل جبارزاده در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس و رونمایی از ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان شرقی که در هنرستان اکبریه ناحیه ۵ تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از امروز تا ۲۴ مهرماه به صورت اینترنتی آغاز شد، اظهار داشت: از ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان هم سرشماری به صورت حضوری و از درب منازل صورت می‌گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه از مردم شریف استان، انتظار همکاری و همراهی داریم، گفت: مردم با ارائه آمار دقیق، مسئولان کشور را در برنامه ریزی دقیق برای آینده کشور کمک کنند.

اسماعیل جبارزاده  در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس و رونمایی از ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان شرقی که در هنرستان اکبریه ناحیه ۵ تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از امروز تا ۲۴ مهرماه به صورت اینترنتی آغاز شد، اظهار داشت: از ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان هم سرشماری به صورت حضوری و از درب منازل صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه از مردم شریف استان، انتظار همکاری و همراهی داریم، تصریح کرد: مردم با ارائه آمار دقیق، مسئولان کشور را در برنامه ریزی دقیق برای آینده کشور کمک کنند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: شهرستان‌ها هم همکاری مفیدی داشته باشند تا آینده کشور و استان با آمار دقیق تضیمن شود.

جبارزاده آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان، معلمان و دانشجویان تبریک گفت و با اشاره به همزمانی اغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هر مدرسه با مجهز شدن به علم و دانش، سنگری در برابر دشمنان و بدخواهان است.

وی با تاکید بر اینکه آینده کشور در گرو تجهیز علمی دانش آموزان و آینده سازان است، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۹۵ دانش آموزان و دانشجویان ما قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کرده و موفقیت‌های بیشتری را کسب کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE