۸:۱۹:۱۸ - چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
آشیانه آرامش؛
زوج چینی که ۵۴ سال است در غار زندگی می کنند + تصاویر
یک زوج چینی ۸۱ و ۷۷ ساله به مدت ۵۴ سال است که در غاری در نزدیکی شهر نانچونگ چین زندگی می کنند.لیانگ زیفو ۸۱ ساله و لی سویینگ ۷۷ ساله، ۵۴ سال زمانی که تازه ازدواج کرده بودند و نمی توانستند مخارج خانه ای را که کرایه کرده بودند را تامین کنند، تصمیم گرفتند در غار زندگی کنند تا مخارجشان کمتر شود.

یک زوج چینی ۸۱ و ۷۷ ساله به مدت ۵۴ سال است که در غاری در نزدیکی شهر نانچونگ چین زندگی می کنند.

لیانگ زیفو ۸۱ ساله و لی سویینگ ۷۷ ساله، ۵۴ سال زمانی که تازه ازدواج کرده بودند و نمی توانستند مخارج خانه ای را که کرایه کرده بودند را تامین کنند، تصمیم گرفتند در غار زندگی کنند تا مخارجشان کمتر شود.

در خانه ای که این زوج در غار احداث کرده اند، ۳ اتاق خواب، یک پذیرایی و آشپزخانه ساخته اند که در کنار این ها محلی برای حیوانات و همچنین یک منبع برق نیز فراهم کرده اند و خوراکی های خود را از محصولاتی که در مزارع بالادست غار تولید می شود، تامین می کنند.

در کنار این زوج، ۳ خانواده دیگر نیز در غار زندگی می کنند البته به گفته خودشان قبلا این تعداد ۴ خانواده بوده که یکی از خانواده ها بعداً از غار نقل مکان کرده است.

در زمان برداشت محصول، لیانگ با طناب خود را به بالای غار می کشد و سبدهای پر شده از محصولات را به بالا می کشد.

این زوج چینی که غار خود را آشیانه آرامش معرفی می کنند، خانه خود را خیلی دوست دارند و با تمام فشاری که مسئولان برای ترک آن وارد می آورند، حاضر به رها کردن منزلشان نیستند.

بر اساس ادعای این زن و شوهر چینی، آب و هوای درون غار بسیار مطلوب است و در تابستان خنک و در زمستان گرم می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای ایجاد دمای مناسب در درون غار نیستند.

منبع و عکس: آناج

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE