۸:۲۶:۳۲ - سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیر کل اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی
ظرفیت شهرداری‌های آذربایجان شرقی برای ترویج ازدواج استفاده شود
مدیرکل اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز در حوزه بهبود شاخص‌های ازدواج اقدام کند گفت:امکانات و ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها وجود دارد که باید برای این موضوع پای کار بیاید.

مدیرکل اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز در حوزه بهبود شاخص‌های ازدواج اقدام کند گفت:

امکانات و ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها وجود دارد که باید برای این موضوع پای کار بیاید.

 حسن استوار آذر در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان با اشاره به اینکه باید برای آمارهای احصا شده تحلیل صورت گیرد اظهار داشت: باید آمارها در مسیر توسعه استان و رفع ضعف‌های استان و کشور مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

وی با اشاره به خدمات مورد نیاز برای اربعین، خاطرنشان کرد: باید ادارات با آمادگی کامل نیازهای زائرین را برطرف کنند که در این میان ثبت احوال نقش بیشتری بر عهده دارد.

استوار آذر با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات به‌ویژه در ادارات ثبت احوال، افزود: خدمات ثبت احوال خوشبختانه در راستای تکریم ارباب رجوع و به‌روز شدن پیش می‌رود که قابل تقدیر است.

وی توانمند کردن مردان برای افزایش ازدواج را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از اختیاراتی که در استان داریم برای افزایش ازدواج و کاهش آمار طلاق تلاش کنیم و آموزش‌های پیش از ازدواج بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز در حوزه بهبود شاخص‌های ازدواج اقدام کند، تصریح کرد: امکانات و ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها وجود دارد که باید برای این موضوع پای کار بیاید.

استوار آذر آغاز سرشماری نفوس و مسکن سراسری در استان از هفته آینده را یادآور شد و گفت: مردم نیز باید در این حوزه همکاری خوبی داشته باشند تا مدیران کشور با آمار درست و دقیق در مورد مسائل مختلف تصمیم گیری کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE