۱۳:۱۴:۵۶ - دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیرعامل تراکتورسازی تبریز:
فروش محصولات تراکتورسازی تبریز بیش از ۳۰ درصد فر افزایش یافته است
ابوالفتح ابراهیمی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی که با حضور وزیر کشور در استانداری برگزار شد، با اشاره به بهبود وضعیت تراکتورسازی تبریز در چند ماه اخیر اظهار داشت: فروش محصولات تراکتورسازی تبریز بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز، با اشاره به بهبود وضعیت تراکتورسازی تبریز در چند ماه اخیر گفت: فروش محصولات تراکتورسازی تبریز بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است.

 ابوالفتح ابراهیمی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی که با حضور وزیر کشور در استانداری برگزار شد، با اشاره به بهبود وضعیت تراکتورسازی تبریز در چند ماه اخیر اظهار داشت: فروش محصولات تراکتورسازی تبریز بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است.

وی بازگرداندن شرکت ورشکسته ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز به خود شرکت را یادآور شد و افزود: با بازگرداندن این شرکت از واگذاری و خصوصی سازی صورت گرفته، ۲۱۸ اشتغال که از بین رفته بود دوباره تثبیت و احیا شد.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز، استرداد بدهی و مطالبات تراکتورسازی از خارج کشور و خود دولت را از مهمترین عوامل رونق بیشتر این شرکت عنوان کرد و گفت: وارد کردن برخی ماشین آلات که امکان تولید آن در تراکتور سازی وجود دارد، توجیهی ندارد که نمونه آن واردات یک ماشین دیزلی از چین و نصب آن بر روی یکی از خودروهای تولیدی کشور است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه عدم واردات بی‌رویه با وجود تولید محصول با کیفیت و قابل رقابتی در ایران برای اشتغال کشور و شرکت ما بسیار مهم است اظهار داشت: برخی محصولات به صورت سی.کی.دی وارد می‌شود که خدمات پس از فروش هم ندارند و مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.

وی پیگیری های شبانه روزی معاون اقتصادی وزیر کشور را یادآور شد و گفت: این پیگیری ها در رونق بخشیدن، تثبیت اشتغال و حل مشکلات تراکتورسازی موثر واقع شد و امروز در بازدید وزیر کشور از این واحد، این رونق فعالیت را شاهد بودند.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE