۹:۴۸:۳۶ - دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
یک زائر نخجوانی در جوار امام‌زاده سید محمد(ع) جلفا
آوازه‌ی مقام سیدمحمد(ع) به گوش مردم نخجوان می‌رسد
زائر نخجوانی در زیارت مقام سید محمد(ع) نوجه مهر جلفا گفت: در طی سال‌هایی که به اینجا آمده‌ام، رضایت و علاقه‌ی بی‌شاعبه‌ی زوار و به‌خصوص خود بنده باعث شده است که این مکان را به عنوان مقصدی برای خود قرار داده و

یک زائر و سرکاروان نخجوانی در زیارت مقام سید محمد(ع) نوجه مهر جلفا گفت: در طی سال‌هایی که به اینجا آمده‌ام، رضایت و علاقه‌ی بی‌شاعبه‌ی زوار و به‌خصوص خود بنده باعث شده است که این مکان را به عنوان مقصدی برای خود قرار داده و سفرهای زیادی را به این مکان انجام دهیم؛ چرا که آوازه‌ی این مکان از طریق مردم نخجوان به گوش دیگر اهالی رسیده و دیگران نیز این سفر زیارتی را در برنامه‌ی خود قرار می‌دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، “حاج‌ شاه‌حسین اسماعیل‌لو” در خصوص حضور خود در بقاع متبرکه ایران ابراز خرسندی نمود و گفت: این چندمین بار است که در این بقعه‌ی متبرکه حضور یافته و کاروانی را به همراه خود می‌آورم.

وی با اشاره به اینکه خدمات و امکانات خوبی برای زوار در این محل ارائه می‌شود، افزود: از شرایط موجود در امام‌زاده سیدمحمد(ع) بسیار خرسند بوده و از خادمان امام‌زاده(ع) نیز در خصوص توجه و رسیدگی به زوار و همچنین برگزاری مناسب برنامه‌های مذهبی قدردانی کرده و فرصت موجود را مغتنم می‌شماریم.

وی ادامه داد: بنده سرکاروان زیارتی بوده و در قالب کاروان اهالی نخجوان را به سفرهای زیارتی زیادی می‌برم که در طی امسال سه بار با حدود ۷۰ نفر از زائرین در این محل حضور یافته و با اهالی کاروان در این امام‌زاده به دعا و راز و نیاز پرداخته‌ایم.

اسماعیل‌لو گفت: اساس این سفرها زیارت بارگاه مقدس امام‌زاده سیدمحمد(ع) بوده و در کنار این، امام‌زادگان دیگر این منطقه را نیز زیارت کرده و بعد به سرزمین خود بازمی‌گردیم.

وی اظهار کرد: ارزانی و شرایط خوبی در اینجا برای مردم و زائران فراهم است و هیچ خواسته و نیازی جزء شفاعت امام‌زاده سیدمحمد(ع) نداریم؛ چراکه برای آقاسید محمد(ع) نذر کرده و نتیجه‌ی آن را نیز بارها دیده‌ و در این مکان بارها نیز قربانی کرده‌ایم.

این زائر و سرکاروان نخجوانی بیان کرد: ما شیعه هستیم و با مردم ایران یک ملتیم و خوشحالیم که در این جمع معنوی حضور داریم.

گفتنی است؛ حاج‌ شاه‌حسین اسماعیل‌لو از اهالی نخجوان ۵۶ ساله بوده و سرکاروان قافله‌ی زیارتی از نخجوان می‎باشد؛وی سالانه سه سفر زیارتی در تور دو روزه با جمعی از زوار نخجوان برای زیارت مرقد مطهر امام‌زاده سیدمحمد(ع) نوجه‌مهر راهی ایران می‌شوند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE