۹:۴۵:۲۱ - دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد
ضرورت تدوین برنامه‌های مناسب برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بر تدوین راه‌حل مناسب برای آسیب‌های اجتماعی در این کمیسیون خبر داد.

سلمان خدادادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ملکان با بیان اینکه خوشحالم اعلام کنم که مجمع نمایندگان آذربایجان در دوره دهم از انسجام و وحدت کم‌نظیری برخوردار است، اظهار داشت: این وحدت و انسجام، رمز موفقیت و دستیابی به دستاوردهای بهتر بوده و اگر  ادامه یابد که قطعا هم ادامه خواهد یافت  نتایجی مثبت و تاثیرگذاری برای استان  و پیگیری مشکلات مردم آذربایجان خواهد داشت.

وی  افزود: استان آذربایجان شرقی از مجموع ۱۷ نماینده فعلی ۴ نفر در کمیسیون اجتماعی حضور دارند و همچنین حضور نماینده تبریز به عنوان نایب رئیس مجلس هر چند پیگیری‌های وی در سطح کلان خواهد بود اما فرصتی بزرگی برای آذربایجان بوده و می‌تواند در حل بسیاری از مشکلات موثر باشند.

خدادادی اضافه کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس امروز با دست توانای نمایندگان و فرزندان آذربایجان اداره می‌شود، کمیسیونی که باید مشکلات عمده مردم ایران را پیگیری کند که نمونه آن آسیب‌های اجتماعی است که در کمیسیون اجتماعی برای حل این معضل و مشکل باید راه‌حل مناسبی تدوین شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، ادامه داد: تاکیدات مقام معظم رهبری نشان دهنده این است که مسئولیت ما سنگین بوده و  موضوعاتی که باید پیگیری کنیم مساله بیکاری، اعتیاد، مشکلات جوانان و حاشیه‌نشینی و طلاق است.

خدادادی، اضافه کرد: البته خوشبختانه آذربایجان‌شرقی در این موضوع‌ها در رده اول قرار ندارد.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE