۹:۲۴:۵۳ - دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
آقاپور در تشریح جلسه مشترک دولت و مجلس:
سخنرانی “لاریجانی” و “روحانی” پیرامون تفاهم دو قوه برای رفع مشکلات اقتصادی
نماینده شبستر گفت: سخنرانی و تاکید دولت و مجلس در جلسه امشب بر روی رفع مشکلات اقتصادی کشور بود.

“معصومه آقاپور علیشاهی” نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی  در تشریح جلسه امشب دولت و مجلس اظهار داشت: علی لاریجانی رییس مجلس و حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهور در جلسه امشب به سخنرانی پرداختند.
وی با اشاره به موضوعات مطرح شده بیان داشت: محوریت این سخنرانی‌ها پیرامون تفاهم دولت و مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی به‌ویژه بیکاری و معیشت مردم انجام شد.
آقاپور علیشاهی در ادامه افزود: بیشتر تأکیدات بر روی اجرایی شدن و تلاش مضاعف برای رفع مشکلات اقتصادی بود.
نماینده شبستر همچنین تصریح کرد: رییس مجلس در این جلسه در مورد ارائه لایحه برنامه ششم توسعه توسط دولت تاکید کرد و قرار شد سه شنبه جاری این لایحه به خاته ملت تقدیم شود.
وی ادامه داد: طی این جلسه نمایندگان مجلس با وزرا نیز به گفتگو پرداختند.
آقاپور علیشاهی با اشاره به مشکلات پدید آمده برای مردم شبستر به دلیل سیل اخیر نیز گفت: بنده پیرامون حل این مشکل با رحمانی فضلی وزیر کشور در این جلسه گفتگوهایی انجام دادم که قرار شد امیری معاون پارلمانی وزیر این موضوع را پیگیری کند.
نماینده شبستر خاطرنشان کرد: آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز برای بازسازی هرچه سریعتر منازل مسکونی در این شهر قول پرداخت وام ۴ درصد بنیاد مسکن را داد.
شایان ذکر است؛ ضیافت افطار امشب به دعوت دولت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE