۹:۴۲:۳۳ - سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
اولین دفتر شعر یك شاعر جوان
زیر چتر ابر
«زیر چتر ابر» سروده مهدی شهابی، اشعاری با درون‌مایه مدح شهدا و معصومین(ع)، اشعار اجتماعی، اعتراضی و عاشقانه، منتشر می‌شود.

مهدی شهابی شاعر کتاب «زیر چتر ابر»، درباره اولین مجموعه شعر خودش گفت: این کتاب شامل ۴۴ شعر به صورت گزیده‌ای از تمام اشعار من بوده است و قالب شعری تمامی اشعار موجود در این کتاب به صورت غزل است.
شهابی درباره محتوای شعری کتاب زیر چتر ابر گفت: محتوای این کتاب محدود به موضوع خاصی نیست و در آن به تمام ابعاد زندگی انسان پرداخته شده است و شعرهایی با درون‌مایه مدح شهدا و معصومین(ع)، اشعار اجتماعی، اعتراضی و عاشقانه در این کتاب به چشم می‌خورد.
این شاعر جوان که زاده ۱۳۶۰ در تبریز است، شروع دوران شاعری خود را از کودکی دانست و گفت: من از کودکی در تبریز در جمع دوستان و آشنایان شعرهایی با مضمون طنز می‌سرودم ولی شروع دوران کار حرفه‌ای من و اشعار موجود در این کتاب به سال‌های آغازین دهه ۸۰ برمی‌گردد.
وی گفت: دوست دارم این کتاب مورد توجه علاقمندان به شعر و شاعری قرار بگیرد. چون در جلسات ویرایش و نهایی کردن اشعارم، این کتاب از سوی اساتید و شاعران مورد تشویق قرار گرفت، امیدوارم کتابم پس از انتشار وضعیت خوبی  در بازار داشته باشد.
گفتنی است «زیر چتر ابر» اکنون مراحل تولید فنی را در انتشارات سوره مهر سپری می‌کند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE