۱۰:۵۸:۱۲ - یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
​رشد ۵۰ درصدی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز
همزمان با شروع سال ۱۳۹۵ رشد ۵۰ درصدی پروازهای داخلی در فرودگاه تبریز صورت گرفت و همچنان این روند ادامه دارد اما به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی در تابستان امسال شاهد رشد ۶۰ درصدی در پروازهای خارجی آن خواهیم بود.

مصطفی صفایی در گفت‌وگویی عنوان کرد: همزمان با نوروز ۹۵ میزان پروازهای داخلی فرودگاه بین‌المللی تبریز ۵۰ درصد افزایش داشت و کوشیم این میزان را با تنوع مسیر و ایرلاین‌ها حفظ کنیم.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته در تابستان امسال نیز پروازهای بین‌المللی تبریز ۶۰ درصد رشد خواهد داشت. شرکت هواپیمایی آتا پروازهای تبریز – استانبول خود را روزانه کرده است در حالی که پیش از این تنها پروازهای هواپیمایی ترکیش در این مسیر روزانه بود و آتا تنها دو روز در هفته این پرواز را داشت. همچنین به تازگی پروازهای باکو – تبریز برقرار شده است.

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی از ۱۵ تیرماه پروازهای شرکت هواپیمایی فلای‌دبی نیز در فرودگاه بین‌المللی تبریز نشست و برخاست خواهند داشت.

وی یادآور شد: با ایجاد تنوع مسیر و به کارگیری ایرلاین‌های مختلف در فرودگاه تبریز علاوه بر ایجاد حق انتخاب برای مسافران، رقابت میان ایرلاین‌ها هم افزایش یافته است. همچنین با آزادسازی قیمت‌ها، عرضه بیش از تقاضای مسافران صورت گرفت که در پی آن شاهد شکسته شدن قیمت بلیت‌ها هستیم، مردم با رجوع به دفاتر آژانس‌های هواپیمایی قدرت خرید بلیت با بهای گوناگون و برای زمان‌های مختلف را دارند.

صفایی افزود: اگر عرضه بلیت هواپیما زیاد باشد مسافران می‌توانند با قیمت مناسب اقدام به خرید بلیت برای مقاصد گوناگون کنند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE