۱۰:۴۱:۲۲ - یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
نمایشگاه های کشاورزی زمینه ساز توسعه صنایع تبدیلی
معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، محصولات و فناوری های کشاورزی کشور در تبریز خبر داد و گفت: برگزاری نمایشگاه های بین المللی زمینه ساز توسعه صنایع تبدیلی و تحقق اقتصادی مقاومتی است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این نمایشگاه از جمله مهم ترین نمایشگاه های بین‌‌المللی کشاورزی کشور به شمار می رود و بهترین فرصت را برای تبادل نظر بهره برداران، کارشناسان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی و دیگر فعالان حوزه کشاورزی فراهم می کند.
وی ادامه داد: افزایش صادرات با هدف برقراری تراز مثبت بازرگانی بخش کشاورزی، اقتصادی کردن تولید و افزایش درآمد کشاورزان، مدیریت منابع آبی، ارتقای بهره وری و لزوم توجه جدی به زیرساخت های بخش کشاورزی دراین نمایشگاه دنبال می شود.
فتحی با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرصتی مناسب و مغتنمی برای آشنایی بهره برداران، کارشناسان و سرمایه گذاران و مدیران حوزه کشاورزی با ماشین آلات، صنایع و تکنولوژی های جدید، تولید و فرآوری محصولات کشاورزی خواهد بود، افزود: حضور سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، مراکز علمی و دانشگاه ها، شرکت های فنی مهندسی و مشاوره ای کشاورزی و مخترعان در این نمایشگاه مفید خواهد بود.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ادوات، محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک، نهاده ها، سموم و صنایع وابسته ایران از ۲۲ تا ۲۵ تیر سال جاری با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود.
آذربایجان شرقی با سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت از جمله استان های مستعد کشور در زمینه توسعه هدفمند کشاورزی است.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE