۱۳:۳۹:۲۱ - یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
حاشیه پررنگ تر از متن مراسم تحلیف امروز؛
عضو جدید شورای شهر نیامده غزل خداحافظی سر داد
یکی از اعضای تازه تحلیف شده شورای اسلامی شهر تبریز بلافاصله پس از یاد کردن سوگند، خبر از تقدیم استعفای خود در جلسه هفته آینده شورا داد.

پس از آنکه در جلسه صبح امروز (یکشنبه) شورای شهر تبریز، سرانجام دو عضو علی البدل بعد از کش و قوس های فراوان و اما و اگرها در خصوص جایگزینی اعضای دستگیر شده با اعضای علی البدل، سوگند یاد و در شورا آغاز بکار کردند، یکی از تحلیف شدگان خبر از استعفای خود داد.

علاالدین نورمحمدزاده که در جلسه صبح امروز شورای چهارم شهر تبریز به همراه محمدباقر لطفی با قرائت سوگندنامه فعالیت رسمی خود را به عنوان عضو شورای شهر تبریز آغاز کرد، پس از انجام مراسم تحلیف گفت: هفته آینده استعفانامه خود را تقدیم شورا خواهم کرد.

این ادعای عضو جدید شورای اسلامی شهر تبریز در حالی مطرح شده که وی فضای این مجموعه را برای کار کردن مساعد نمی داند.

گفتنی است دو عضو علی البدل در حالی از امروز به صورت رسمی به جمع اعضای ۲۱ نفره شورای شهر تبریز پیوستند که در چند ماه گذشته چهار نفر از اعضای آن در ارتباط با پرونده تخلفات شهرداری و شورای شهر تبریز دستگیر شده و در جلسات شورا حضور نداشتند و اعضای جدید پس از اتمام مهلت قانونی برای غیبت اعضا از جلسات شورا جایگزین دو تن از نفرات دستگیر شده در کرسی های شورای شهر تبریز شده اند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE