۱۲:۰۱:۲۶ - شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی آذربایجان‌شرقی خبر داد
ایجاد روز بازار صنایع‌دستی با همکاری سازمان توسعه عون بن علی
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی با تاکید بر لزوم حمایت از صنایع دستی و لزوم معرفی آن به عموم از ایجاد روز بازار و هفته بازارهای صنایع دستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی، مرتضی آبدار در دیدار با مدیرعامل سازمان توسعه عون بن علی اظهار داشت: با توجه به فعالیت‌های خوب صورت گرفته در مجموعه عون بن علی و اقبال مردم به حضور در آن ایجاد روز بازار و هفته بازار صنایع دستی در این مجموعه را موجب رونق هرچه بیشتر صنایع دستی چه در حوزه معرفی و چه در حوزه فروش ارزیابی کرد.

وی افزود: مجموعه عون بن علی می‌تواند در حوزه مسائل فرهنگی، اکوتوریسم و اوقات فراغت شهروندان پیشتاز باشد.

آبدار گفت: با توجه به حضور قابل توجه مردم در این مجموعه تلاش خواهیم کرد تا با همکاری مدیریت سازمان توسعه عون بن علی با ایجاد غرفه های دائمی فروش و نمایشگاه در مجموعه و کارگاه‌های صنایع دستی در محوطه اداری سازمان فرصت ارزشمندی برای هنرمندان صنایع دستی فراهم کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان گفت: در روزهای آتی با انجام کار کارشناسی بر روی موضوعات مطروحه سند همکاری متقابل بین دو مجموعه تهیه خواهد شد.

مسعود برزگر جلالی، مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی نیز در این دیدار با استقبال از همکاری با مجموعه میراث فرهنگی استان گفت: آماده ایم تا از پتانسیل موجود در مجموعه عون بن علی در راستای فرهنگ سازی و مشارکت در فعالیت های اداره کل میراث فرهنگی استان گام برداریم.

گفتنی است پیش از این دیدار مرتضی آبدار با حضور در یادمان شهدای گمنام به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE