۱۴:۳۳:۳۳ - دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
با مشارکت خیران آذربایجان شرقی صورت می گیرد؛
توزیع بسته‌های غذایی و برگزاری مراسم ضیافت مهر توسط بهزیستی
معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی توزیع بسته ها و اقلام غذایی و برگزاری مراسم ضیافت مهر را از اهم برنامه های این اداره کل برای ماه رمضان عنوان کرد.

جواد ایمان زاده در گفت و گو با خبرنگار ضمن اشاره به برنامه های اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی برای تامین حداقلی نیازهای مددجویان تحت پوشش این مجموعه گفت: در همین راستا با همکاری خیران بسته ها و اقلام غذایی ویژه ماه رضان بین مددجویان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه خاطر نشان شد: برگزاری مراسم افطاری با عنوان ضیافت مهر از دیگر برنامه هایی است که برای ماه رمضان امسال پیش بینی شده تا مددجویان علاوه بر حضور بر سر سفره های افطاری، از فضای معنوی این ماه عزیز نیز بی بهره نمانند.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در پایان اظهار داشت: مردم نیکوکار و خیران استان می توانند کمک های نقدی خود را برای مشارکت در تهیه بسته های غذایی مورد نیاز به شماره حساب ۲۱۹۳۴۵۰۴۱۴۰۰۳ نزد بانک صادرات و یا حساب شماره ۴۳۱۴۱۱۱۱۱۱ نزد بانک رسالت واریز کنند و با بصورت مستقیم با مراجعه به دفتر معاونت مشارکت های مردمی در این اقدام خیر شریک شوند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE