۱۲:۰۱:۳۸ - چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رییس هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان‌شرقی:
نتیجه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تبریز عصر امروز اعلام می‌شود
صحت برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه «تبریز، اسکو و آذرشهر» و «اهر و هریس» در جلسه امروز شورای نگهبان قانون اساسی بررسی می شود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان‌ شرقی گفت: نتایج قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر توسط شورای نگهبان اعلام می‌شود.

عباسعلی اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: متاسفانه بازار شایعات در‌ مورد نتیجه انتخابات همچنان داغ است.

وی با انتقاد از طرفداران برخی کاندیداها مبنی بر ترویج شایعات و اخبار فاقد منبع در فضای مجازی، اظهار کرد: انتظار داریم مردم فهیم تبریز، اسکو و آذرشهر به این اخبار اعتماد نکرده و منتظر اعلام نظر شورای نگهبان باشند.

به گفته وی نتایج قطعی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا عصر امروز توسط شورای نگهبان اعلام می‌شود.

  لازم به ذکر است گزارش مربوط به بازشماری آراء در حوزه تبریز ، اسکو و آذرشهر و بازرسی های مربوط به حوزه انتخابیه اهر و هریس در جلسه امروز شورای نگهبان قانون اساسی بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.
حوزه انتخابیه تبریز ، اسکو و آذر شهر صاحب ۶ کرسی در مجلس شورای اسلامی است . در مرحله نخست انتخابات آقایان مسعود پزشکیان و احمد علیرضا بیگی موفق به خانه ملت راه یافتند و سرنوشت چهار کرسی باقیمانده با رقابت هشت نامزد به مرحله دوم انتخابات کشیده شد.
در این مرحله از انتخابات اعلام شد آقایان محمدحسین فرهنگی ، شهاب الدین بی مقدار ، علیرضا منادی سپیدان و خانم زهرا ساعی حایز آراء لازم برای ورود به مجلس شده اند اما در روند بررسی صحت انتخابات این حوزه در شورای نگهبان به علت وجود برخی شبهات در آراء نامزد چهارم و پنجم این حوزه یعنی آقایان منادی سپیدان و محمد اسماعیل سعیدی مقرر شد آراء این حوزه بازشماری شود.
در نشست امروز شورای نگهبان همچنین بررسی ۱۵ طرح و لایحه از مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار دارد.
طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب رسان به سلامت در رسانه‌های ارتباط جمعی داخلی و بین المللی و فضای مجازی ، لایحه تامین و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی ،‌ لایحه موافقتنامه تحدید حدود مرز دریایی میان دولت های جمهوری اسلامی ایران و عمان و لایحه الحاقی یک تبصره به قانون اصلاح ماده ۱۲ قانون حمایت از حقوق مولفان ، مصنفان و هنرمندان ،‌ برخی از این مصوبات است.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE