۱۵:۳۵:۵۵ - سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی خبر داد
پلمب ۱۹ واحد صنفی عرضه مانتوهای مغایر با ارزش‌های اسلامی در تبریز
رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی از ۳۴۷ واحد مانتو فروشی در تبریز بازدید و ۱۹ واحد متخلف را پلمب کردند.

علیرضا هنردوست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: برای استمرار طرح ساماندهی وضعیت صنف مانتو فروشی‌ها، اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، بالغ بر ۳۴۷ واحد صنفی تولید و توزیع مانتو را در تبریز مورد بازدید قرار دادند.

وی افزود: ماموران در این طرح به تعداد ۲۸۷ نفر از مدیران واحد‌های صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی مبنی بر ممنوعیت عرضه لباس‌های معرف و مبلغ فرهنگ منحط غربی، عدم تهیه و فروش مانتوهای نامتعارف جلو باز و توری و شیشه‌‌ای، عدم پخش آهنگ‌های غیرمجاز و بکارگیری فروشنده خانم در امر خدمات‌دهی به مشتریان، تذکرات و آموزش‌‌های لازم را ارائه دادند.

هنردوست گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان همچنین از ۴۱ واحد صنفی دیگر نیز به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات تعهد گرفته و تعداد ۱۹ واحد صنفی دیگر را به دلیل عدم توجه به ضوابط و مقررات اداره نظارت بر اماکن عمومی و جمع‌آوری ۶۴ ثوب مانتو نامتعارف از آنها پلمب کردند.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE