۱۰:۴۵:۳۲ - شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
صنوف آذربایجان شرقی آماه استقبال از گردشکران هستند
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی صنوف این استان برای استقبال از گردشکران داخلی و خارجی خبر داد.

حسین نجاتی پیش از ظهر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: باتوجه به آغاز فصل تابستان، شروع مسافرتهای تابستانی و انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گرشکری ۲۰۱۸، صنوف مختلف استان جهت استقبال از مسافران داخلی و خارجی آماده می شوند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر قانم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر پایلوت بودن آذربایجان شرقی در جذب گردشگر افزود: این مقام ارشد وزارتخانه خواستار هماهنگی بیشتر صنوف استان به منظور ارائه خدمات مناسب و بهینه به مسافرانی که وارد آذربایجان شرقی می شوند شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اضافه کرد: در این راستا به تمامی صنوف استان از طریق اتحادیه های مربوطه ابلاغ شده تا تمامی موارد مربوطه از جمله مسائل بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی را رعایت کنند.

نجاتی ارتقاع کیفیت در بخش خدماتی را خواستار شد و گفت: تاکیدات لازم به صنوف این حوزه همانند غذا خوری ها، فست فودها، و آژانس ها جهت ارائه خدمات با کیفیت ایده آل به مسافران صورت گرفته که این امراز طریق اکیپ های بازرسی کنترل خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تسلط صنوف به زبان در مواجهه با گردشکران را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در این مورد نیز از اتحادیه های خواسته شده تا زمینه آشنایی کارکنان صنوف مختلف به زبان برای محاوره با گردشکران خارجی را فراهم آورند.

نجاتی از مهلت یک ماهه به صنوف برای رسیدن به سطح اشاره شده به منظور استقبال از گردشکران وارده به استان خبر داد و تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت آمادگی کامل به منظور همکاری جهت آموزش با صنوف، واحدهای خدماتی و تمامی مجموعه هایی دارد که در ارتباط با گردشکران هستند تا شاهد وجود مجموعه هایی در استان و شهرمان باشیم که بهترین خدمات را به میهمانان ارائه می کنند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE