۱۰:۱۴:۱۳ - شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
یادداشت اینستاگرامی محسن رضایی
هدیه ای که به خدا داده ایم پس نمی گیریم
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک یادداشت در صفحه اینستاگرام شخصی خود از مقام شهید مدافع حرم، شهید عبداللهی تجلیل و به ذکر خاطره ای از ایثارگری خانواده این شهید بزرگوار پرداخت.

گزارش از پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس که در مراسم تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی در تبریز حاضر شده بود، در خلال این مراسم ضمن گرامیداشت مقام والای شهید مدافع حرم، شهید عباس عبداللهی از خانواده وی تجلیل و خاطره این مراسم را در قالب یادداشتی اینستاگرامی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
متن این یادداشت به شرح زیر است:
هدیه ای که به خدا داده ایم پس نمی گیریم.
در جشنواره تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی بنا بر دعوت شرکت کردم، یکی یکی جوانان برتر آذربایجان در رشته های مختلف علمی ، ورزشی و فرهنگی می آمدند و جایزه خود را می گرفتند . در بخشی از برنامه، مجری نام جوانی را خواند: عبداللهی، فرزند شهید مدافع حرم.
مجری ادامه داد: ‘این جوان و مادرش در برابر پیشنهاد واسطه هایی برای تحویل گرفتن جنازه پدر از داعش و گروه تکفیری درمقابل پول گفته اند که ما هدیه ای را که به خدا تقدیم کرده ایم پس نمی گیریم و زیر بار شکستن شرف و عزت ایران نرفته اند.’ به محض گفتن این جملات تمام حاضران در سالن از طبقات وگروه های مختلف جملگی سرپا ایستادند ومدت ها این جوان مؤمن و انقلابی را تشویق کردند.
خوشا به حال چنین عاشقانی که با خداوند معامله نیکو می کنند. یا شاسین آذربایجان.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE