۹:۲۷:۱۸ - شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
سرویس: ورزشي
پیشنهاد تبریز و شیراز برای میزبانی فوتبال قهرمانی دانش‌آموزان آسیا
رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی از معرفی استان‌های آذربایجان‌شرقی و فارس به فدراسیون جهانی برای میزبانی مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا در سال۲۰۱۷ خبر داد.

فرشید ارمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد: چهل و چهارمین مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مدارس آسیا (ASFF) هفته گذشته درکره‌جنوبی برگزار شد. ایران میزبان چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال مدارس آسیا و نیز مجمع عمومی و انتخاباتی این فدراسیون در سال ٢٠١٧ (سال آینده) است که به همین خاطر در این جلسه گزارشی از وضعیت و میزان آمادگی کشورمان ارائه کردم.

رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی ادامه داد: فوتبال دانش آموزی ایران شرایط خوبی را در آسیا و جهان دارد. استعدادهای بسیاری از همین رده سنی توانسته اند به رده های بالاتر و حتی تیم های ملی برسند و لزوم توجه به این رده سنی اهمیت زیادی دارد. وزارت آموزش و پرورش و معاونت تربیت بدنی و فدراسیون ورزش دانش آموزی به این مساله واقف هستند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا تیم های ایرانی بتوانند در بهترین شرایط به مسابقات بروند.

وی با اشاره به این که دو استان آذربایجان‌شرقی و فارس را برای میزبانی مسابقات فوتبال به مجمع عمومی و فدراسیون جهانی معرفی کرده است، افزود: برای این که بتوانیم میزبان خوب و شایسته‌ای برای برگزاری این دوره از مسابقات و همچنین مجمع باشیم در حال ارزیابی امکانات فنی، رفاهی و فرهنگی این دو استان هستیم تا تصمیم نهایی برای انتخاب یکی از این دو استان را به عنوان میزبان بگیریم.

رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی زمان برگزاری رقابت‌های فوتبال قهرمانی دانش‌آموزان پسر مدارس آسیا را بین تیر و مرداد ماه ۹۶ اعلام کرد و افزود: با هماهنگی با مجمع آسیا، زمان را طوری انتخاب خواهیم کرد که تمام کشورهای عضو بتوانند دراین مسابقات حضور یابند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE