۱۱:۴۰:۴۹ - سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شهردار تبریز مطرح کرد
در شهرداری، چیزی به نام «محرمانه» نداریم
شهردار تبریز گفت: در رابطه با موضوعاتی که مورد توجه شورا است، یکی از بهترین مستندسازی‌ها همین سوالات است.

به گزارش  روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی اظهار داشت: موضوعات طرح‌شده قطعاً در تاریخ شهرداری و مدیران آن، می‌تواند موثر باشد؛ از این رو، از شورای محترم به جهت بستر مناسبی که در چنین شرایط اقتصادی، برای مسیر توسعه شهر ایجاد کرده‌اند، سپاسگزارم.

وی با بیان اینکه در شهرداری، چیزی به عنوان «محرمانه» نداریم و دلیلی نیز برای پنهان‌کاری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه موارد بر اساس ضوابط قانونی، آشکار است؛ اگر هدف، واقعا اجرای نظارت، شفافیت و پاسخ‌گرفتن است، از پاسخگویی عموم مدیران به شورا، استقبال می‌کنیم.

شهردار تبریز تاکید کرد: اجازه دهید شفاف‌سازی کنیم تا زحمات شورا و شهرداری، زیر سوال نرود؛ حتی اگر پاسخ‌‌ها، از نظر شورا، ناقص باشد، باز هم حاضریم موارد مبهم را رفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه بعضاً این تلقی در شهر وجود دارد که حجم عظیم توسعه و پیشرفت شهر، با وام پیش می‌رود، گفت: این در صورتی است که شهرداری تبریز، در دو سه سال اخیر، ۳۰۰ میلیارد تومان از وام دوره‌های گذشته را پرداخت کرده و در مقابل، ۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات داشته که طبق برنامه‌ریزی‌ها، تا شهریور ۹۶ چیزی از آن باقی نخواهد ماند.

نجفی اظهار داشت: برابر استعلام‌ها، حدود ۸۰ درصد مردم از کارکرد شهرداری رضایت دارند که البته این امر، از همراهی و حمایت شورا نشات می‌گیرد.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE