۱۱:۳۶:۱۷ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
سازمان هواشناسی :
۱۸ استان کشور بارانی می شود
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارندگی که دیروز در بخش هایی از شمال و شمال غرب را در بر گرفته بود امروز نیز در ۱۸ استان کشور ادامه می یابد.

آقای اصغری گفت: امروز استان های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان، اردبیل، گیلان، مازندران، بخشی از گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی همچنین تهران، سمنان، البرز، قزوین و زنجان و البته با شدت کمتر استان هایی همچون قم، مرکزی، یزد و کرمان شاهد بارش خواهد بود.
او افزود: فردا نیز بارش ها بیشتر در مناطق مرکزی و البرز ادامه می یابد.
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی تا نیمه شعبان در کشور مستقر خواهد بود و رفته رفته به سمت شرق کشور خواهد رفت، گفت: بر همین اساس دمای هوا در بیشتر مناطق خنک تر خواهد شد و تهران نیز در نیمه شعبان ساعاتی بارندگی خواهد داشت.
اصغری افزود: احتمال وقوع رعد و برق و رگبار در بلندی ها در دو سه روز آینده وجود دارد بنابر این بهتر است  هموطنان از حضور در مناطق بلند و مرتفع برای حفاظت از جان خود خودداری کنند.
او گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز در استان گیلان از جمله شهر رشت به صورت تگرگ و آستارا بارش باران را شاهد بودیم و در پیرانشهر، ماکو، جلفا، اهر، تبریز، کلیبر، ارومیه نیز باران بارید و در مشهد نیز بارش تا حدی بود که میزان دید در برخی نقاط به ۵۰۰ متر رسید.

کانال تلگرام اوجا تبریز
بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE