۱:۰۰:۳۹ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
پیام تسلیت انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در پی درگذشت مرتضی اعلمی:
اعلمی منش رفتاری را در وجود شریفش، به تبلور ​و تعالی ​رساند
انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران آذربایجان‌شرقی در پی درگذشت مرتضی اعلمی خبرنگار سرپرست روزنامه جمهوری اسلامی و پیشکسوت مطبوعات تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران آذربایجان‌شرقی در پی درگذشت مرتضی اعلمی پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

هر از گاه در گذر زمان در گذر بی‌صدای ثانیه‌های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکوت فانی خود، آغازی بی پایان را می‌سراید…

حاج مرتضی اعلمی همکار گرانقدر و پیشکسوت مطبوعات آذربایجان‌شرقی پس از سالها تلاش صادقانه در راه اعتلای این خطه از میهن اسلامی، چشم از جهان فرو بست.

جامعه فرهنگی استان همواره قدردان تلاش و کوشش بزرگانی خواهد بود که بدون کوچک‌ترین چشم‌داشت، در این راه قدم بر داشته و همچون شمعی فروزان، نور دانش و آگاهی را به جامعه تابانده‌اند.

انجمن صنفی روزنامه‌نگاران آذربایجان‌شرقی درگذشت این پیشکسوت اخلاق‌مدار مطبوعاتی را به اصحاب قلم به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای روح آن مرحوم رحمت و آرامش خواستار است.

مرتضی اعلمی خبرنگار و سرپرست روزنامه جمهوری اسلامی در آذربایجان‌شرقی و از جمله خبرنگاران پیشکسوت و تجربه‌دار در زمینه خبر و اطلاع‌رسانی تبریز چندی پیش مورد دومین عمل جراحی قلب قرار گرفته بود که بیست و هفتم اردیبهشت ماه در بیمارستان شهید مدنی تبریز درگذشت.

این خبرنگار تبریزی نزدیک ۳۰ سال سابقه فعالیت در حوزه خبر و رسانه، در حوزه خبر پیشکسوت‌ بود.

اعلمی به واقع مفهوم عشق به خبر و اطلاع‌رسانی را در عمل و تواضعش معنا کرده بود و با اینکه در سال‌های اخیر از بیماری قلبی آسیب‌های جسمی و روحی شدیدی را متحمل شده بود اما همیشه در تمام جلسات و رویدادهای شهرستان حضور داشت و با طرح سئوال‌های حرفه‌ای برای مطالبه‌گر بودن رفع مشکلات مردم زبانزد اصحاب رسانه بود.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE