۰:۴۶:۳۱ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی خبرداد:
آزادسازی زمین تصرفی کوی فردوسی تبریز
معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌شرقی از آزادسازی زمین تصرفی کوی فردوسی تبریز که در گذشته با کاربری فرهنگی-مذهبی فعالیت داشت، خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی، زین‌العابدین موسی‌زاده اظهار کرد: این ملک تصرفی در کوی فردوسی شهر تبریز واقع شده است که اشخاصی این مکان را به تصرف خود درآورده بودند؛ از این‌رو با گزارش همسایگان و معتمدان محله‌ی فردوسی، اداره کل اوقاف در این خصوص وارد عمل شد.

وی گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان طی سه الی چهار سال فعالیت‌های حقوقی خود را در این خصوص پیگیری کرد و درنهایت حکم قطعی از سوی مراجع قانونی به نفع اداره کل صادر و رفع تصرف این مکان فراهم شد.

وی خاطرنشان کرد: این ملک که با کاربری فرهنگی- مذهبی در گذشته مورد استفاد قرار می‌گرفت، با حفظ کاربری احیا شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

موسی‌زاده یادآور شد: این ملک ملقب به زمین کوی فردوسی با مساحتی بیش از ۸۳۶ متر که در اثر تلاش همکاران اداره اوقاف و همچنین گزارش همسایگان رفع تصرف شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE