۲۳:۱۲:۲۷ - یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
آذربایجان شرقی‌ ؛
رکابزن هلندی فاتح مرحله سوم تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان
رکابزن هلندی فاتح مرحله سوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان شد

دوچرخه سواران حاضر در این تور امروز مسافت ۱۴۰ کیلومتر جلفا به تبریز را رکاب زدند که در پایان درک آبل بکرینگ از تیم پارک هتل هلند با زمان ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه و ۲۷ ثانیه زودتر از بقیه از خط پایان گذشت.
ادوین آویا وانگاس از تیم المینت ایالات متحده با چند صدم ثانیه اختلاف دوم شد و اولگ زملیاکوف از تیم وینو فور ائور قزاقستان با زمان ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه و ۲۹ ثانیه در رده سوم ایستاد.
پیراهن امتیازی این مرحله به احد کاظمی از شهرداری تبریز رسید و پیراهن آسیایی به اولگ زملیاکوف از تیم وینو فور ائور از قزاقستان و پیراهن طلایی به پیتر کونینگ از دراپاک استرالیا و پیراهن کوهستان نیز به بهنام آرین از تیم پتروشیمی تبریز اعطا شد.
در پایان مرحله سوم این رقابتها تیمهای وینو فورائور قزاقستان ، پیشگامان کویر یزد و شهرداری تبریز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.

مرحله چهارم این تور فردا دوشنبه در مسیر ۱۹۸ کیلومتری تبریز به سرعین در استان اردبیل برگزار می شود.

 

 

 

۱۷ تیم خارجی و ۴ تیم از کشورمان در سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان حضور دارند .
شرکت کنندگان دراین دوره در مجموع ۱۰۰۵ کیلومتر در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجان غربی ، اردبیل و آذربایجان شرقی از ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت رکاب می زنند.

۰۰:۰۰۰۱:۳۳

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE