۲۱:۵۸:۱۱ - شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
تبريز؛
فرماندار تبریز تغییر در ترکیب منتخبان مجلس دهم را رد کرد
تبریز- ایرنا – فرماندار تبریز هرگونه خبر راجع به تغییر در ترکیب منتخبان مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر را تا این لحظه رد کرد و گفت: تا زمان اعلام نظر شورای مرکزی نظارت باید منتظر ماند.

رحیم شهرتی فر شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار برخی اخبار کذب در ارتباط با تغییر نفرات چهارم و پنجم دور دوم انتخابات در این حوزه انتخابیه افزود: تا زمان حاضر هیچ گونه اظهار نظری از طرف هیا ت مرکزی نظارت در خصوص نتیجه بازشماری ۱۵ درصد از صندوق های اخذ رای اعلام نشده است.
به گزارش ایرنا، بازشماری ۱۵ درصد از صندوق های اخذ رای در این حوزه انتخابیه از سوی شورای مرکزی نظارت شامگاه روز پنج شنبه / ۲۳ اردیبهشت/ به پایان رسید. 
در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر به ترتیب زهرا ساعی، محمدحسین فرهنگی، شهاب‌الدین بی‌مقدار و علیرضا منادی سفیدان به عنوان نمایندگان این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. 
در این حوزه انتخابیه محمد اسماعیل سعیدی در ردیف پنجم قرار گرفت و از راهیابی به مجلس دهم باز ماند. 
در دور نخست انتخابات مجلس دهم نیز در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان و احمد علیرضا بیگی به مجلس شورای اسلامی راه یافته بودند. 
آذربایجان شرقی با سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است که ۶ کرسی آن به حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر اختصاص دارد. 
انتخابات دور دوم مجلس دهم در تاریخ ۱۰ اردیبشهت سال جاری در شش حوزه انتخابیه استان آذربایجان شرقی برگزار شد. 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE