۲۱:۱۴:۰۷ - شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
آذربایجان شرقی‌ ؛
برگزاری سی‌ و نهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران در بناب
تبریز- ایرنا – مدیر دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه بناب گفت: سی ‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران در بخش شهرستانی با شرکت ۱۰۰ نفر در بیت‌القرآن والعترت بناب برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان‌شرقی، مهدی راحلی روز شنبه افزود: این مسابقات در بخش های ترتیل، قرائت، دعاخوانی و حفظ برگزار شد و نفرات اول تا سوم هر رشته انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات برای خواهران بالای ۱۸ سال برگزار شد، گفت: برای تشویق قرآنیان زیر ۱۸ سال مسابقه ۲جزء برای این افراد تدارک دیده شده بود که به نفرات اول تا سوم این بخش جایزه‌ای از طرف دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه شهرستان اهدا شد.
وی همچنین از حضور حافظ ۳ جزء قرآن کریم با معلولیت جسمی و ذهنی در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی بخش شهرستانی بناب خبر داد و گفت: با توجه به اینکه رشته حفظ در این دوره از مسابقات از ۵ جزء به بالا بوده است، جایزه ویژه‌ای از طرف اداره اوقاف و امورخیریه به این حافظ جوان تعلق گرفت.
شهرستان بناب با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد؛ بناب با برخورداری از حوزه های علمیه فعال و حجاب بانوان از شهرستان های مذهبی آذربایجان شرقی به شمار می رود.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE